Stiahnite si novú aplikáciu Môj Tesco mobile

Stiahnite si
novú aplikáciu
Môj Tesco mobile

S užitočnou, modernou a prehľadnou mobilnou aplikáciou Môj Tesco mobile môžete mať kedykoľvek a kdekoľvek okamžitý prehľad o svojich telefónnych číslach, spotrebe a špeciálnych ponukách. Viete si v nej pohodlne aktivovať balíčky či dobiť kredit z platobnej karty. Prihláste sa do aplikácie aspoň raz do 15.9.2019 a ste v žrebovaní o dátové balíčky na celý rok zadarmo.

Prečo aplikácia Môj Tesco mobile?

Spotreba hneď po ruke

Spotreba hneď po ruke

Svoj aktuálny stav kreditu, informáciu o jeho platnosti alebo prehľad
o spotrebe dát si môžete kedykoľvek jednoducho skontrolovať.

Prehľad o svojich číslach

Ak máte viac telefónnych čísel, môžete medzi nimi jednoducho a rýchlo prepínať. Túto možnosť oceníte najmä vtedy, ak máte deti, ktoré už používajú mobilný telefón, a chcete mať kontrolu nad ich výdavkami.

Prehľad o svojich číslach
Pohodlná aktivácia balíčkov

Pohodlná aktivácia balíčkov

Ak si chcete aktivovať alebo deaktivovať niektorý z balíkov, nemusíte to riešiť komplikovane cez SMS. Môžete to urobiť úplne jednoducho, pár kliknutiami priamo v aplikácii. Podobne si upravíte aj využívanie doplnkových služieb podľa svojich potrieb.

Ponuka pre vás

Neprehliadnite žiadnu zo špeciálnych ponúk, ktoré pre vás máme pripravené v aplikácii Môj Tesco mobile.

Ponuka pre vás
Dobitie kreditu z karty

Dobitie kreditu z karty

Dobitie kreditu nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí vám na to pár klikov, vaša slovenská platobná karta a máte dobitý kredit sumou, ktorú si zvolíte.

Stiahnite si aplikáciu Môj Tesco mobile zadarmo
do svojho smartfónu.


Teraz na Google Play

Pravidlá využitia zľavy 1500 MB na prvý mesiac zadarmo

  • Zľava platí pre zákazníkov s kartou Bodka a je možné ju využiť od 22. 7. 2019 do 31. 8. 2019.
  • Zľavu nájdete exkluzívne iba v aplikácii Môj Tesco mobile na obrazovke „Spotreba“, zobrazenú v časti „Špeciálna ponuka“.
  • Prijatím tejto Špeciálnej ponuky sa na vašej SIM karte Bodka aktivuje dátový balík Internet1500 za cenu 0 eur na prvý mesiac. Bežná cena balíka je 6 eur mesačne.
  • Zľava na službu je jednorazová a uplatní sa na SIM karte Bodka s telefónnym číslom, pod ktorým ste boli v mobilnej aplikácii prihlásení pri prijatí Špeciálnej ponuky.
  • Úspešná aktivácia balíčka je vždy potvrdená SMS správou. Zároveň dostanete aj SMS správu s oznamom o konci platnosti zľavy – znamená to, že jednorazová zľava bola uplatnená a najbližšia obnova balíka už bude spoplatnená podľa aktuálneho cenníka.
  • V prípade, že už balík Internet1500 využívate, uplatní sa zľava pri najbližšej obnove dátového balíka. V prípade, že využívate balíky Internet500 alebo Internet3000, prijatím Špeciálnej ponuky sa váš balíček zmení s okamžitou platnosťou na Internet1500. Prípadné nevyčerpané dáta zo staršieho balíčka sa neprenášajú.
  • V prípade nefunkčnosti zľavy nás kontaktujte.


Súťaž - Dátuj zadarmo celý rok s appkou Môj Tesco mobile

Zákaznícka linka 969
(0949 949 969)