Novinky

Získajte prehľad o našich novinkách a akciách.

1500 MB dát zadarmo v novej aplikácii Môj Tesco mobile

Publikované

Predstavujeme vám novú aplikáciu Môj Tesco mobile, s ktorou máte svoje mobilné služby vždy pod palcom. Stav kreditu, neminuté dáta či aktívne služby si v nej skontrolujete rovnako pohodlne, ako si aktivujete balíčky, alebo dobijete kredit priamo z platobnej karty.

Tesco mobile prináša 1 GB len za 1 €

Publikované

BRATISLAVA 1. júl 2019 – Operátor Tesco mobile pripravil pre svojich zákazníkov letné prekvapenie – úplne nový balíček Internet na deň 1GB. Zákazníci Tesco mobile tak môžu od 2. júla 2019 nielen počas leta surfovať či už na dovolenke v zahraničí, doma alebo v práci len za 1 euro na deň.

Tesco mobile znižuje cenu internetových balíkov

Publikované

BRATISLAVA 30. júl 2018 – Tesco mobile ponúkne od 8. septembra 2018 nové ceny balíčkov pre majiteľov predplatenej karty Bodka už od 3 eur za 500 megabajtov dát mesačne. Doteraz to boli štyri eurá mesačne. Podobne operátor zníži aj ceny ďalších dvoch dátových balíčkov – za 1 500-megabajtový balík zaplatia zákazníci 6 eur a za 3 000-megabajtový balík 9 eur. Pôvodné ceny balíčkov boli 8 a 12 eur.

Tesco mobile prináša volania bez starostí

Publikované

BRATISLAVA 6. november 2017 – Značkový mobilný operátor Tesco mobile prináša svojím zákazníkom skoré vianočné prekvapenie. S novým balíčkom Týždňovka si môžu majitelia predplatenej karty Bodka užívať bezstarostné volania a SMS do všetkých sietí na celý týždeň len za 3,90 eura!

Nová televízna kampaň od 23.10.2017

Publikované

Možno sa strácate v ponukách operátorov. Ale vždy viete, že s Tesco mobile voláte len za 3,9 centa za minútu do všetkých sietí na Slovensku. Ide to aj jednoducho.

Tesco mobile ruší roamigové príplatky skôr.

Publikované

Vyše štvrť milióna zákazníkov operátora Tesco mobile môžu ako jedni z prvých na trhu volať, SMS-kovať a surfovať na dovolenke v Európskej únii za ceny ako doma.

Máte otázku? Napíšte nám priamo na webovej stránke.

Publikované

Od dnes máte možnosť svoje otázky a problémy riešiť online prostredníctvom chatu priamo na našej webovej stránke. Stačí kliknúť na ikonku v dolnej časti obrazovky, zadať svoju otázku a začať chatovať.

Nová televízna kampaň od 3.4.2017

Publikované

Aj vám príde niekedy svet zbytočne komplikovaný? Ide to aj jednoducho. S Tesco mobile voláte za 3,9 centa za minútu do všetkých sietí na Slovensku bez podmienok.

Zákaznícka linka 969
(0949 949 969)